پوشاک یکی از نیازهای اولیه و اصلی بشر به حساب می آید. چرا که از دیر باز انسان های اولیه نیز از ابزار مختلف همچون برگ برای پوشاندن بدنشان استفاده کرده و از خود در برابر سرما و گرما محافظت می کردند. حدود 5500 سال پیش مصریان هنر ریسندگی و بافندگی را آموختند و پس از آن چینی ها به وسیله پرورش کرم ابرایشم موفق به حل مشکلات پوشش شدند.

گروه تولیدی شمیم باران با مدیریت خانم لیلا گوهریان فعالیت خود را از سال 1386 با همکاری مجمع خیرین کارآفرین باقرالعلوم (ع) ، بصورت حرفه ای و صنعتی در زمینه ی تولید پوشاک آغاز نمود.

این شرکت هم اکنون موفق گردیده به واسطه ی تجربه ی بیش از 30 سال در صنعت نساجی و حدود 15 سال در زمینه ی تولید پوشاک موفق به اشتغال زایی بیش از 300 نفر به صورت متمرکزوغیر متمرکز در کارخانجات بافندگی و کارگاه تولید پوشاک خود شده است. این شرکت علاوه بر اشتغال زایی افتخار همکاری رضایت مندانه با سازمان ها و ارگان های مختلفی نظیرمجتمع فولاد مبارکه ی اصفهان، شرکت نفت اصفهان، ورق خودرو فولاد چهارمحال و بختیاری، شرکت مهندسی فولاد، شرکت توکا نیروذوب آهن اصفهان، انرژی اتمیسیمان سپاهان، آموزش و پرورش، بیمارستان تخصصی خانواده و چند بیمارستان خصوصی تهران، زندان اصفهان و زندان اسدآباد وغیره، پتروشیمی شازندفولاد یزدفولاد ارفع فولاد آمل توکا نسوزتعاونی مصرف فولاد مبارکه را داشته است که تمامی قراردادها را با موفقیت در کارنامه ی خود به ثبت رسانده و با سعی و تلاش بهترین محصول را با بالاترین کیفیت در کمترین بازده زمانی به مشتریان ارائه می کند.

 

 

به منظور خودکفایی و جلوگیری از وارد کردن کالاهای خارجی، موفق به تولید پارچه فیلتر هوا برای مجتمع فولاد مبارکه شده ایم که خود قدمی برای جلوگیری از ورود این کالا به ایران و خارج شدن ارز از کشور و رونق تولید داخلی بشمار می رود. هم چنین با تولید پارچه و لباس دیرسوز که بومی سازی گردید، سبب بی نیازی کشور عزیزمان ایران از وارد کردن این کالا از آلمان و خروج ارز از ایران شده است.

کلیه ی این فعالیت ها توسط کارشناسان مجرب، متعهد و میهن پرست این مجموعه و با بکارگیری نیروی کار زبده و استانداردهای سختگیرانه ی کیفی در زمینه ی تجهیزات دوخت، استفاده از مرغوبترین پارچه ها و صرف زمان و هزینه بسیار، تولید، تکمیل و بهره برداری گردیده است. این شرکت مفتخر است این دو نوع کالا را در مجموعه شمیم باران بومی سازی نموده ودرحال حاضراولین و تنها تولید کننده لباس دیرسوزدرکشور به حساب می آید که این لباس مصرف بسیار زیادی درصنعت فولاد و ریخته گری کشور دارد.

با افتخار اعلام می کنیم که ما در این شرکت قادر به انجام تمامی مراحل بافت، تکمیل و دوخت پوشاک به صورت پیوسته در یک مجموعه هستیم و هم چنین تولیدات خود را با هرنوع تنوع بافت، وزن و رنگ پارچه و مدل دوخت مطابق سلیقه ی مشتری انجام می دهیم.

 

 

اکنون امیدواریم با تلاش و پشتکار کارشناسان و همکاران ما و همکاری و یاری شرکت های بزرگ ایرانی که خود نمونه های بارزی از اقتدار و خودکفایی کشور عزیزمان می باشند بتوانیم گامی کوچک در راستای خودکفایی ایران عزیز و اشتغال افراد کم درآمد جامعه بخصوص زنان سرپرست خانوار یا بد سرپرست کشورمان برداریم تا آنان نیز امکان فراهم سازی کانون گرمی برای فرزندانشان داشته باشند.

شرکت تولیدی شمیم اسپادانا آماده همکاری و خدمت رسانی به ارگان های مختلف بوده و تمامی سفارشات را با توجه به سلیقه مشتری با بکارگیری بهترین مواد در کمترین بازده زمانی ارائه می نماید.

با توجه به شیوع گسترده کرونا ویروس در ایران و به خصوص در شهر اصفهان و تقاضای بالا به ماسک و لباس های پیشگیری از این ویروس، کارگاه تولیدی لباس اقدام به تولید ماسک های چندبار مصرف با پارچه های تایید شده از وزارت بهداشت و درمان کرده است. این تولیدی با بکارگیری تمام توان و نیروهای خود موفق به تولید روزانه 150 هزار برش در روز ماسک شده است تا از شما هموطنان عزیز در برابر این ویروس محافظت کند.