لباس دیر سوز ایرانی – مقاوم در برابر شعله Flame resistant

 

*لباس دیر سوز برای اولین بار در ایران تولید و مورد استفاده ی صنایع قرار گرفت*

جمله ای که تنها حرف نماند و عملی شد ، مجموعه شمیم باران اسپادانا با همکاری مجتمع فولاد مبارکه ی اصفهان پارچه ی دیر سوز را تولید و سپس اقدام به تهیه ی آن لباس نمود. این لباس هم اکنون نه تنها در صنایع بزرگ میهن عزیزمان ایران بلکه در شرکت های کشور های همسایه نیز استفاده گردید.لباس دیر سوز لباسی است که مقاوم در برابر آتش می باشد و شعله ور نمی شود ،  نکته ی قابل تعمل  این است که این لباس ابتدا ضخیم و سخت بود که در تولید فاز دوم و تحقیقات صورت گرفته ، این لباس کار با انعطاف و لطافت بهتری تولید شد ، که شرایط طاقت فرسا  کارکنان مجاور با مواد مذاب در زمان کار را کاهش داد.

 کیفیت لباس دیر سوز تولید شده از نمونه های خارجی خود در آزمایشات بهتر بوده و از ثبات رنگ بالایی برخوردار است. لباس دیر سوز دارای گواهی ایمنی و حسن انجام کار شرکت فولاد مبارکه هست و مورد استفاده ی شرکت های فولادین ذوب آمل ، فولاد ناب آرش ، فولاد شاهرود ، دژپاد صنعت سازه و …. هست.

لباس دیر سوز تنها یکی از لباس های تخصصی مجموعه ی شمیم باران اسپادانا می باشد ، از دیگر لباس کار ها میتوان به لباس آتشکاری (پشمی)، لباس جوشکاری (جین) و … اشاره کرد که این لباس ها نتیجه ی فرآیند کامل تحقیقات ،فناوری روز ،مهندسان ،ماشین آلات جدید ،تلاش ، پشتکار و پروژه ی تولید مواد اولیه تا تکمیل لباس است که منحصرا در مجموعه ی شمیم باران اسپادانا صورت می گیرد و دارا ی گواهی HSE

لباس دیر سوز تنها یکی از افتخارات مجموعه ی شمیم باران هست و این شرکت به دنبال تولید لباس ها ی تخصصی آنتی استاتیک ، ضد یخ ، ضد اسید و … هست   .

 

گواهی ایمنی لباس دیر سوز
لباس دیر سوز-گواهی ایمنی

 

 

گواهی حسن انجام کار لباس دیر سوز
گواهی حسن انجام کار-لباس دیر سوز

1400/05/26