پیام مدیریت

  • Home
  • /
  • پیام مدیریت

بسمه تعالی

حفظ سلامتی شما گرانمایه ترین اصل در زندگی به شمار می آید پس عمر کوتاه خود را با حادثه کوتاه تر نکنید.
شرکت تولیدی بازرگانی شمیم باران اسپادانا اولین و تنها تولیدکننده ی لباس دیرسوز در ایران ونیز انواع لباس کار صنعتی؛ کارخانجات ؛ فرم مدارس و… می باشد.

از بدو تأسیس این شرکت سعی داشته ایم با استفاده از روش های علمی مدیریت، تفکرو نوآوری، توجه به کیفیت محوری و تهیه و تامین کالاهای منطبق با درخواست و استانداردهای اچ اس ایی برای مشتریان خود ارزش آفرینی کنیم .

مشتریان و مخاطبان شرکت شامل تمامی کارخانجات صنعتی؛ اداره؛ موسسات، حزب ها، باشگاه های ورزشی ، آتش نشان ها، واحدهای صنعتی ، شرکت های خصوصی و دولتی ، دانش آموزان مراکز آموزشی و مدارس ، رستوران ها ، فروشگاه های کوچک و بزرگ و غیره می باشد. وما براین باوریم بیش از هر چیزی درقبال مشتریان خود مسعولیت داریم.

سیاست ما در شرکت این است که با استفاده از نیروی انسانی مجرب و متخصص وبهره وری کامل از ماشین آلات و تجهیزات مدرن، پوشاکی با کیفیت برتر برای مشتریان خود فراهم آوریم وبه سوی چشم انداز تعریف شده در خط مشی سازمان حرکت کنیم به نحوی که رضایت پایدار عموم ذینفعان شامل کارکنان، سهامداران و مشتریان حاصل گردد ودراین مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

این شرکت متعهد است در چندسال آتی به اتکا نیروهای خلاق و توانمند جهش های قابل توجهی در بازار رقابتی به دست آورده و همگان در حیطه خود را با نام و نشان شرکت آشنا سازد.

شناسایی، حفظ و نگهداری کارکنانی که ازنظرتوانایی واخلاق دارای ویژگی ممتاز هستند درکنارافزایش بهره وری از پرسنل متعهد سرلوحه کار ما بوده تا بستر مناسبی برای خدمت رسانی ایجاد شود.

در اینجا لازم است از تمامی مشتریان عزیزی که شرکت تولیدی بازرکانی شمیم باران را برای تأمین پوشاک خود انتخاب کرده وکارکنانی که این شرکت را در خدمت رسانی هرچه بهتر یاری می کنند تشکر و قدردانی کنیم.